Woudklank doet weer mee met de Rabo ClubSupport-actie. Met deze landelijke actie helpt de Rabobank verenigingen en clubs met kennis, netwerk en geld om hun ambities te realiseren.
Ons doel met de actie 2024? Voor en met onze jeugdleden willen we graag leuke activiteiten organiseren, zoals een jeugdstudieweekend. Ook willen de jeugdleden graag op bezoek bij een instrumentenmaker.
Als je Rabobanklid bent, kun je stemmen van 2 t/m 24 september. Stemmen kan via de Rabo-app of internetbankieren. Als je nog geen Rabobank-lid bent, kun je je daarvoor in de app aanmelden.
Leden die niet internetbankieren, krijgen een e-mail met een stemcode. Met deze code kun je vanaf 2 september via deze website: https://rabo-clubsupport.nl/

