Ik ben Jord Otten en ik speel inmiddels al een aantal jaar mee in het harmonieorkest van Woudklank. Mijn muzikale reis begon ooit op de trombone in het opleidingsorkest, waar ik de basis heb geleerd en veel plezier heb gehad. Na verloop van tijd ben ik doorgegroeid naar het harmonieorkest, waar ik nog steeds met veel enthousiasme meespeel.
Onlangs heb ik de kans gekregen om een nieuwe stap te zetten: spelen op de bastrombone. Dit instrument klinkt dieper en krachtiger dan de gewone trombone, en geeft een prachtige volle klank die echt wat toevoegt aan het orkest. Dankzij de steun van het Tonckensfonds kan ik dit instrument bespelen, en daar ben ik ontzettend blij en dankbaar voor.
Het spelen op de bastrombone is voor mij een mooie uitdaging. Het instrument is niet alleen groter en zwaarder, maar vraagt ook om een andere speeltechniek en het omgaan met extra ventielen. Om dit goed te leren heb ik zelfs weer muzieklessen genomen, zodat ik stap voor stap de kneepjes van dit instrument onder de knie krijg.
Ik kijk er erg naar uit om met dit nieuwe geluid mijn bijdrage te leveren aan de harmonie en mezelf verder muzikaal te ontwikkelen. Nogmaals een groot dankjewel aan het Tonckensfonds voor deze mooie kans!
